چطور بهترین سایز پروتز سینه را انتخاب کنیم ؟

چطور بهترین سایز پروتز سینه را انتخاب کنیم ؟

پروتز سینه در خانم هایی استفاده می شود که از کوچک بودن سینه های خود رنج می برند و اندازه مناسبی ندارد . حال پروتز باید از چه جنسی باشد و بهترین سایز برای سینه ما کدام نوع پروتز است ؟ در ادامه با ما همراه باشید .

بهترین مارک پروتز سینه

دکتر احمد رضا نصیری فلوشیپ جراحی سرطان پستان می گوید : ما معمولا پروتز های گرد استفاده می کنیم . مارک این پروتز منتور می باشد .

جنس پروتز سینه

در سالهای اخیر پروتز ها از جنس سیلکونی طبی می باشد که مورد تایید  FDAو CE امریکا و اروپا می باشند و بدون گرفتن مجوز این پروتز ها وارد بازار نمی شوند.

چطور بهترین سایز پروتز سینه را انتخاب کنیم ؟

چطور بهترین سایز پروتز سینه را انتخاب کنیم ؟

در عمل پروتز سینه کجا برش انجام می شود ؟

پروتز با یک برش کوچک در زیر سینه یا داخل آن قرار می گیرد . شایع ترین برش ها ، برش دور سینه یا زیر آن می باشد . برش دور سینه برای افرادی است که سینه های کوچکی دارد ولی به همراه آن افتادگی یا پوست سینه هم دارد. مثلا خانمی که زایمان داشته و ترک های پوستی نیز به همراه افتادگی پوست سینه دارد . ولی بیمارانی که افتادگی یا شلی پوست در سینه ندارند فقط اندازه سینه کوچک است از برش زیر سینه استفاده می شود.برای کسب اطلاعات بیشتر روی ادامه مطلب کلیک کنید .

آیا پروتز سینه عمل دشواری است ؟

مدت زمان جراحی کمتر از یک ساعت است و معمولا بعد از جراحی فرد مرخص می شود  . نتیجه این جراحی عالی برای بیماران می باشد .

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی  با دکتر احمدرضا نصیری فلوشیپ جراحی سرطان سینه  شماره تماس : ۲۶۶۵۵۸۴۳ تماس بگیرد . یا به آدرس پیج اینستاگرام دکتر احمدرضا نصیری مراجعه کنید . 

آیا پروتز سینه درد دارد ؟

این جراحی معمولا دردی برای بیمار ندارد تنها بعد از جراحی درد خفیفی احساس می کند .

تجربه پروتز سینه

صحبت های یکی از بیمارانی که توسط دکتر نصیری فلوشیپ جراحی سرطان پستان ، پروتز سینه انجام داده و بعد از ۲ هفته به دکتر برای معاینه مراجعه کرده است :

بهترین سایز پروتز سینه

اینکه چه شکل و اندازه ای برای سینه ها انتخاب می شود طبق تعاملی است که بین بیمار و پزشک انجام می شود . اینکه چه پروتزی برای چه بیماری مناسب است در اثر بررسی مشکلات بیمار ، شکل سینه ، وضعیت پوست و افتادگی سینه و خواسته بیمار تعیین می شود . در صورتی که بیمار سایز بیش از حد بزرگ انتخاب کند پزشک سینه بیمار را بررسی می کند در صورتی که عضله سینه بیمار ضعیف باشد به بیمار پیشنهاد نمی کند . این کار ممکن است باعث بزرگتر شدن سینه ها شد ولی بعد از مدت زمانی عضلات سینه وزن پروتز را نمی توانند تحمل کنند در نتیجه پروتز جا به جا شده و عوارضی برای بیمار به همراه دارد که نیاز به تعویض و جراحی مجدد دارد .

آیا پروتز سینه با بارداری و شیردهی تداخل دارد ؟

از آنجائیکه پروتزها در خارج از نسج سینه قرار می گیرند . به طور کلی پروتز ها در دو ناحیه می توانند قرار گیرند : در زیر عضله یا روی عضله سینه . اینکه در کدام قسمت بهتر است قرار گیرند به شرایط بیمار بستگی دارد .

عوارض پروتز سینه

احتمال ایجاد عوارض خطرناک نزدیک به صفر می باشد .برای کسب اطلاعات بیشتر روی ادامه مطلب کلیک کنید .

پاسخ

18 − 11 =

Call Now Button