پروتز و لیفت سینه

پروتز و لیفت سینه

قبل از جراحی ، بایستی مشخص شود که فرد از اندازه و شکل سینه های خود راضی نیست، و یا از افتادگی و شلی سینه های خود شکایت دارد. سپس، بهترین گزینه، که شامل پروتز و لیفت سینه می باشد، برای فرد تعیین خواهد شد. البته لازم است این مورد را بدانید که انجام همزمان جراحی لیفت  و پروتز سینه نیز وجود دارد.

ابتدا هر یک از دو شیوه جراحی را به طور جداگانه مورد بررسی قرار می دهیم.

پروتز و لیفت سینه

پروتز و لیفت سینه

جراحی پروتز سینه

پروتز سینه ، شیوه جراحی است که به تغییر اندازه و فرم سینه ها کمک می کند. برش های این جراحی در نواحی از جمله زیر چین های سینه، زیر بغل، و یا اطراف هاله سینه ایجاد می شوند. جهت انتخاب پروتز مناسب، مواردی مانند اندازه شانه، فرم بدن و شرایط جسمانی فرد در نظر گرفته می شود.

پروتز های استفاده شده در این جراحی از جنس سالین و سیلیکون هستند. پروتزهای سیلیکونی گران تر هستند و در حین جراحی، برش های بیشتری نیاز می باشد. اما این پروتزها نتایج طبیعی تری را به همراه دارند.

دکتر احمدرضا نصیری یکی از بهترین جراح سینه در تهران می باشد . جهت دریافت مشاوره از دکتر نصیری با شماره ۲۲۵۵۹۰۲۴ تماس حاصل نمایید

جراحی لیفت سینه

لیفت سینه ،  شیوه جراحی است که به منظور رفع افتادگی سینه ها انجام می شود. افتادگی سینه ها ناشی از اثرات افزایش سن، چاقی و یا شیردهی می باشد. این شیوه جراحی به هیچ عنوان تغییری در اندازه سینه ایجاد نمی کند. انجام این شیوه جراحی در افتادگی های شدید توصیه نمی شود.

نتایج جراحی لیفت سینه ، بلافاصله بعد از جراحی قابل مشاهده می باشد. به مرور زمان، تورم از بین می رود، خطوط برش ها نیز محو می شوند و اثرات جراحی مشخص خواهد شد. میزان رضایت فرد از جراحی لیفت سینه با گذراندن دوران نقاهت، و بعد از گذشت ۶ ماه، با از بین رفتن تورم، بیشتر خواهد شد. نتایج جراحی لیفت سینه، طولانی مدت خواهد بود.

لیفت سینه یا پروتز سینه؟ کدام یک بهتر است؟

افرادی که به دنبال انجام جراحی زیبایی سینه هستند، بایستی بدانند که پروتز سینه تنها بر روی افزایش حجم و اندازه سینه تاثیر می گذارد، و کمکی به رفع افتادگی سینه نمی کند. و عکس چنین چیزی در مورد لیفت سینه صدق می کند. اما انجام همزمان این دو جراحی با هم، علاوه بر تغییر اندازه و شکل سینه، باعث می شود تا سینه ظاهر جوان تری داشته باشد.

تصمیم به انجام این جراحی کاملا شخصی می باشد، اما بهتر است قبل از جراحی، حتما با متخصص مشورت داشته باشید.

برخی خدمات دکتر نصیری

پاسخ

18 + پانزده =