پروتز سینه

پروتز سینه

پروتز سینه یکی ازجراحی های محبوب است که امروزه بسیاری از بانوان از این عمل استقبال کرده اند ، معمولا بانوانی که سایز سینه های آنها کوچک است برای این جراحی کاندید مناسبی می باشند ، با انجام پروتز سینه شخص اعتماد به نفس قابل توجهی پیدا می کند زیرا این عمل سبب جذابیت بیشتر شخص می شود .

برای بزرگ کردن سینه ها و فرم دادن به آنها پروتز یک روش ماندگار و مداوم است .

افتادگی سینه ها در اثر عوامل مختلفی نظیر زایمان های متعدد ، شیردهی و بالا رفتن سن رخ می دهد ، در برخی از مواقع این عوامل سبب کوچک شدن سینه ها می شود ، در برخی از مواقع زمانی که شخص کاهش وزن شدیدی دارد حجم سینه ها نیز کاهش می یابد ، در برخی از اشخاص کوچک شدن سینه ها به علت موروثی بودن است .

فیلم عمل پروتز سینه

 

فیلم عمل پروتز سینه

نحوه پروتز سینه

برای پروتز سینه نیاز است که یک برش در سینه ایجاد شود تا بتوان پروتز را در سینه قرار داد ، این شکاف باید بسیار ظریف باشد ، معمولا جراح سینه برش را در دور هاله ی سینه و یا در زیر بغل ایجاد می کند ، در اغلب موارد دکتر نصیری برش را در زیر سینه ایجاد می کند .

اندازه پروتزها

در ابتدا نیاز است بدانید که پروتزها انواع مختلفی دارند برخی از پروتزها آب نمکی و برخی دیگر سیلیکونی می باشند ، دکتر نصیری با توجه به نیاز بیمار یکی از پروتزها را برای بیمار در نظر می گیرد .

سایز پروتز را خود بیمار انتخاب می نماید ، پروتزها علاوه بر سایزهای مختلف دارای اشکال مختلف نیز می باشند ، برخی از پروتزها مخروطی و برخی دیگر از پروتزها گرد می باشند ، البته برخی دیگر از پروتزها ممکن است به شکل قطره اشکی نیز باشند .

شرایط انجام پروتز سینه

اولین نکته ای را که باید در نظر گرفت این است که بانوان و دختران حتما سن 18 سال تمام را داشته باشند ، بنابراین حداق سن پروتز 18 سال تمام است ، بانوانی که از سینه های خود احساس نارضایتی دارند و یا کاهش وزن شدیدی داشته اند که سبب کاهش سایز سینه آنها شده است بهترین کاندید جهت پروتز سینه هستند .

یکی از دلایل دیگری که بانوان خواهان  انجام پروتز سینه هستند عدم تقارن سینه ها است که با انجام پروتز سینه می توان تقارن سینه ها  را ایجاد کرد .

پروتز-سینه

سوالات متداول پروتز سینه

آیا پروتز محدودیت سنی دارد ؟

بله – برای انجام این عمل حداقل سن 18 سال و حداکثر 65 سال است قبل و بعد از این سن توصیه می شود که حجیم کردن سینه  انجام نشود .

قبل از انجام پروتز مصرف چه داروهایی باید قطع گردد ؟

توصیه می شود مصرف هرگونه دارویی که حاوی آسپرین است را قطع نمایید ، هم چنین باید از مصرف داروهای ایبوپروفن نیز پیشگیری شود ، مصرف ویتامین E را نیز باید از 10 روز قبل از عمل قطع نمایید .

بهبودی پس از پروتز چقدر است ؟

بسته به شرایط بدنی و وضعیت بدنی هر شخص وضعیت بهبودی متفاوت است معمولا پس ازعمل  به 14 روز زمان نیاز است، بانوانی که عمل بزرگ کرن سینه را انجام داده اند پس از 14 روز می توانند فعالیت های روزانه خود را از سر بگیرند .

آیا عمل بزرگ کردن سینه مانع شیردهی می شود؟

خیر – به دلیل اینکه پروتز  را در بخش دیواره عضلانی سینه قرار می دهند در زمان شیردهی برای بانوان مشکلی ایجاد نمی شود در نتیجه می توانند شیردهی را انجام دهند

آیا پروتز سینه سرطان زا است ؟

خیر – پروتز سینه در انسان ها سبب سرطان نمی شود در نتیجه نباید بانوان نگران این موضوع باشند ، هیچ گونه آماری منتشر نشده است که بزرگ کردن سینه  سبب سرطان شود .

آیا پروتز سینه ماندگار است ؟

بله  جراحی سینه ماندگار بالایی دارد ،  اما برخی از عوامل نظیر افتادگی پوست ، کاهش سایز و افزایش سن در ماندگاری پروتز تاثیر گذار هستند

چه زمانی تورم و کبودی های پس از پروتز سینه از بین می رود ؟

تورم و کبودی ها  پس از 14 روز بهبود می یابد ، یکی از نکاتی که بانوان باید رعایت نمایند این است که مراقبت های پس از عمل را با این که بسیار ساده است با دقت انجام دهند تا سریع تر بهبودی حاصل شود .

پروتز-سینه-1

پس از عمل بزرگ کردن سینه  چه نکاتی را باید رعایت نمود ؟

پس از بزرگ کردن سینه  نباید به مصرف الکل و سیگار بپردازید ، از بلند کردن اجسام سنگین باید اجتناب بورزید و هم چنین نباید در هفته های اول به انجام فعالیتهای سنگین ورزشی بپردازید .

استفاده از کمپرس یخ برای کاهش تورم ها بسیار مفید می باشد .

در هفت روز اول نباید رانندگی کنید .

دکتر نصیری توصیه می کنند تمام عزیزانی که پروتز را انجام داده اند مراقبت های پس از بزرگ کردن سینه  را بدرستی انجام دهند تا سریع تر بهبودی حاصل شود .

یکی ازنکاتی که توصیه می شود حتما در انتخاب آن دقت نمایید ، انتخاب جراح است ، جراح نقش به سزایی در موفقیت آمیز بودن بزرگ شدن سینه دارد .

بهتر است از عمل بزرگ کردن سینه  توقع بی جایی نداشته باشید ، پروتز سینه را باید متناسب با بدن خود انتخاب نمایید .

بهترین راه حل برای انتخاب  نوع پروتز و جنس آن ، مشاوره با جراح است زیرا در این زمینه تخصص کافی دارد و شما را در انتخاب یک پروتز زیبا ومتناسب با بدن شما راهنمایی و کمک می کند .

بهتر است بدانید جراح بهترین راهنمایی را به شما در انتخاب یک پروتز مناسب دارد ، علاوه بر آن بسته به نیاز شما جنس و سایز پروتز را به شما پیشنهاد می نماید که جذابیت شما پس از عمل دو چندان شود .

شما عزیزان در کانال تلگرام و پیج اینستاگرام می توانید می توانید نمونه کارها را مشاهده نمایید تا بیشتر با بزرگ شدن سینه آشنا شوید .

 پروتز سینه و شیردهی ، یکی از سوالاتی که اکثر بیماران بیان می کنند همین امر می باشد که حجیم کردن سینه ها بر روی شیردهی تاثیر گذار است یا خیر در ذیل به بیان این موضوع می پردازیم

پروتز سینه و شیردهی

یکی از سوالات متداولی که از دکتر احمدرضا نصیری پرسیده می شود در خصوص پروتز سینه وشیردهی است که در ذیل به بیان آن می پردازیم .

متاسفانه در اشخاص این دیدگاه اشتباه وجود دارد که پس از پروتز سینه نمی توان شیردهی را انجام دهند ، علت این دیدگاه اشتباه این است با جایگزاری پروتز سینه در بافت سینه است ، زیرا در زمان پروتز مجرای شیردهی و بافت طبیعی بدن در مکان خود قرار دارند و شخص پس از پروتز نیز می تواند شیردهی را انجام دهد .

در جراحی زیبایی بزرگ سینه جراح سینه برش ها را از دور هاله سینه ، زیربغل و زیر سینه ایجاد می کند ، در صورتی که جراح تشخیص دهد ممکن است چند مجرای شیری قطع گردند ، این امر ممکن است بر شیردهی تاثیر بگذارد اما این به این معنا نیست که شیردهی را پس از پروتز سینه نمی توان انجام داد

 بزرگ کردن سینه انواع مختلفی دارد ، جراح سینه بسته به نیاز بیمار و وضعیت آناتومی بیمار تصمیم می گیرد که کدام نوع پروتز را انتخاب نماید ، در ذیل به بیان انواع پروتز پرداخته ایم

انواع پروتز سینه

بزرگ کردن سینه با پروتز انواع مختلفی دارد ، بسته به نیاز بیمار و تشخیص جراح سینه یکی از سایزهای پروتز را برای بیمار انتخاب می نماید .

  • پروتز آب نمکی

این پروتز را پس از اینکه در بدن قرار دادند با مایع درون آن را پر می کنند ، این نوع از پروتز نسبت به پروتز سلیکونی برش کمتری دارد ، این نوع از پروتز برای بانوانی که سینه های بسیار کوچک دارند توصیه نمی شود

  • پروتز سیلیکونی

این پروتز ها در مقایسه با پروتز آب نمکی بسیار طبیعی تر می باشند ، بهتر است بدانید که این پروتز ها حاوی ژل سیلیکون می باشند و تمامی اشخاص می توانند از این پروتز ها استفاده نمایند .

انواع پروتز از نظر شکل

انواع پروتز سینه

  • پروتز شکل گرد
  • پروتز شکل اشکی

پروتز شکل گرد

زمانی که اشخاص بخواهند سینه های آنها بیش از اندازه برجسته نمایان باشد ، جراح سینه این نوع از پروتزها را توصیه می کند .

پروتز اشکی

در صورتی که بانوان خواستار پروتز های طبیعی و نرمال باشند جراح سینه این نوع از پروتز را پیشنهاد می کند .

عکس پروتز سینه زنان

یکی از مواردی که بانوان بسیار علاقمند هستند در خصوص پروتز بداند ، شکل وعکس پروتز سینه زنان است برای آشنایی بیشتر بانوان با بزرگ شدن سینه  در ذیل عکس پروتز سینه را قرار داده ایم .

عکس پروتز سینه زنان

پروتز سینه قیمت

در خصوص قیمت پروتز سینه نیز بسیار سوال می شود ، در پاسخ به این سوال باید بیان کرد که پروتز سینه قیمت  های مختلفی دارد بسته به نوع پروتز و اندازه پروتز قیمت پروتز سینه متفاوت است ، بسیاری از بیماران دکتر احمدرضا نصیری سوال می کنند که بزرگ شدن سینه  قیمت  تقریبی دارد یا خیر سوال می کنند که در پاسخ به این سوال باید بیان کرد هزینه برای هر شخص متفاوت است .

انواع سایز پروتز سینه

افزایش سایز سینه  سایزهای مختلفی دارد ، این نیاز بیمار و تشخیص جراح سینه است که انواع سایز پروتز سینه را بررسی سپس براساس نیاز بیمار از انواع سایز پروتز سینه یکی را برای بیمار انتخاب نمایند .

بهترین دکتر پروتز سینه

بهترین دکتر پروتز سینه همواره یکی از سوالاتی بوده است که از گذشته تا به کنون در خصوص آن سوالاتی مطرح می شود در پاسخ به این سوال باید بیان کرد که زمانی می توان بیان کرد یک شخص بهترین دکتر پروتز سینه است که ویژگی های ذیل را داشته باشد .

بهترین دکتر پروتز سینه

بهترین دکتر پروتز سینه در مرحله اول باید در زمینه پزشکی و انواع پروتز ، روش کار پروتز ، جراحی پروتز ، انواع سایز پروتز ، بهترین کاندید پروتز اطلاعات کافی را داشته باشد .

سپس بر اساس نیاز بیمار و اینکه هر شخص بسته به آناتومی بدن چه نوع ، شکل واندازه ای را باید انتخاب نماید .

بهترین دکتر پروتز همچنان باید پس از جراحی بزرگ شدن سینه تمامی سوالات بیمار را پاسخ گو باشد و بیمار را در تمامی مراحل قبل و پس از پروتز سینه راهنمایی نماید .

بهترین دکتر پروتز  باید مراقبت های پس از بزرگ کردن سینه را به بیمار آموزش دهد تا بیمار پس از جراحی با مشکل خاصی روبرو نشود .

بهترین دکتر پروتز سینه باید بیمارانش پس از جراحی حجیم کردن سینه نهایت رضایت را از جراحی داشته باشند .

فیلم عمل پروتز سینه

فیلم عمل پروتز سینه یکی از دغدغه های بانوان بوده است که این سوال برای آنها به وجود آمده است که حجیم کردن سینه را چگونه انجام می دهند در مقالات بعدی فیلم عمل پروتز سینه را قرار می دهیم تا اشخاصی که به دنبال فیلم پروتز سینه هستند بیشتر با حجیم کردن سینه و روش های حجیم کردن سینه ها آشنا شوند .

برخی از خدمات احمد رضا نصیری

شما عزیزان جهت مشاهده نمونه کارها می توانید به شبکه های اجتماعی ما نیز مراجعه نمایید

پاسخ

یازده − 7 =