هزینه لیفت سینه چقدر است ؟

اگر سینه های افتاده یا شلی دارید و این موضوع باعث ایجاد ناراحتی در گردن و شانه های شما شده است نگران نباشید . از آنجائیکه سینه های افتاده و بزرگ باعث برهم خوردن تناسب اندام می شود فرد اعتماد به نفس خود را از دست می دهد . این مشکل را می توان با جراحی لیفت سینه برطرف کرد.حال هزینه این جراحی چقدر است ؟ با ما در ادامه همراه باشید تا به این موضوع بپردازیم.

علل افتادگی سینه

معمولا به علل ذیل سینه دچار افتادگی می شود :
• افزایش سن
• کاهش وزن
• بارداری و زایمان
• شیردهی

روش های لیفت سینه

۱٫ ماستوپکسی
برای برخی از بیماران ، تکنیک های جراحی تخصصی خاصی که در هنگام لیفت سینه مورد استفاده قرار می گیرند ، می توانند ظاهر سینه را بهبود ببخشد. این بهترین حالت برای بیمارانی است که به دلیل کاهش وزن ، حاملگی یا شیردهی ، نیاز به بالابردن بسیار جزئی از مجرای آئورا (نوک سینه )با افتادگی قسمت فوقانی پستان دارند.برای این بیماران ، می توان لیفت سینه پریانولار ، که به آن ماستوپکسی نیز گفته می شود ، انجام داد. این نوع لیفت پستان شامل زخم فقط در اطراف نوک پستان به همراه کاهش اندازه آئورا و لیفت ظریف پستان است.

عکس-لیفت-سینه

عکس-لیفت-سینه

۲٫ لیفت لیپوپ

برای بیماران با پتوز و افتادگی بیشتر یا افتادگی آئورا پستان ، یک ماستوپسی عمودی ، که به آن لیفت لیپوپ نیز گفته می شود ، قابل انجام است. در این تکنیک زخمی در اطراف نوک پستان و پایین قسمت جلویی پستان ایجاد می شود. این امر به جراح سینه اجازه می دهد تا سینه هایی که نیاز به لیفت بیشتری دارند ، سینه ها را برداشته و تغییر شکل دهند. این زخم معمولاً با گذشت زمان بهبود می یابد و از تکنیک های مخصوص اسکار استفاده می شود تا ظاهر این زخم ها کاهش یا از بین رود .

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی  با دکتر احمدرضا نصیری فلوشیپ جراحی سرطان سینه  شماره تماس : ۲۶۶۵۵۸۴۳ تماس بگیرد . یا به آدرس پیج اینستاگرام دکتر احمدرضا نصیری مراجعه کنید .

لیفت سینه همزمان با پروتز سینه

لیفت سینه را می توان همراه با قرار دادن پروتز ، نیز انجام داد. بسیاری از بیماران پس از کاهش وزن ، بارداری یا شیردهی ، بافتها در قسمت بالای پستان دچار کاهش می شود. پروتز به اندازه متوسط می تواند به پرکردن و کانتور سینه ها کمک کند و ظاهری زیباتر ببخشد. برخی از بیماران ما که سالها پیش کاشت پروتز داشتند ، به دلیل کشش بافت سینه و پوست دچار افتادگی سینه شده اند پروتز تعویض شده و همزمان با لیفت انجام می شود.

هزینه لیفت سینه

قیمت لیفت سینه با توجه به نوع تکنیک جراحی متفاوت می باشد . هزینه های این جراحی شامل هزینه مواد بیهوشی ، تجهیزات بیمارستان ، دستمزد جراح می باشد . برای اطلاع از هزینه دقیق با شماره های تماس بگیرید.

پاسخ

هفده + نوزده =

Call Now Button