نگهداری از پروتز

نگهداری از پروتز

بزرگ کردن سینه با پروتز فواید بسیار زیادی دارد ، اما نکته ای که باید بیان شود  این است که پروتز سینه ماندگاری بسیار طولانی ندارد ، با گذشت زمان ممکن است شکل و اندازه آنها تغییر کند که در این مواقع باید پروتز را تعویض نمایید .

نگهداری از پروتز

بانوانی که پروتز سیلیکونی استفاده کرده اند باید سه سال پس از این جراحی اسکن ام آر آی انجام دهند ، پس از این مدت زمان هم باید جهت بررسی پارگی خاموش هر دو سال یکبار آم آر آی انجام دهند .

هر زمانی که پروتزها پاره شوند نیاز است که تعویض و خارج کردن پروتزها انجام شود ، در برخی از مواقع ممکن است که ماموگرافی با وجود پروتز با مشکل روبرو شود .

در برخی از مواقع نیاز است که همزمان با پروتز لیفت سینه نیز انجام شود که علاوه بر حجم دهی به سینه ، مشکل افتادگی سینه ها نیز برطرف شود .

زمانی که این دو جراحی همزمان باهم انجام شود مشکل افتادگی سینه ها ، نامتقارن بودن سینه ها و کم بودن حجم سینه ها برطرف می شود .

نگهداری از پروتز نیازمند شرایط خاصی است که در مقالات بعدی به شکل کامل مراقبت های پس از پروتز سینه را بیان می کنیم .

نحوه قرار گیری در بستر

دکتر احمد رضا نصیری جراح سینه بیان می کند که سه هفته اول پس از جراحی سینه حتما باید به پهلو بخوابید ، این نکته باید حتما رعایت شود زیرا در این مدت زمان که زخم پروتزها در حال التهایم است با انجام این کار پروتزها در بهترین مکان خود قرار می گیرند .

استفاده از سوتین طبی بعد از پروتز

سوتین طبی یکی دیگر از نکاتی است که باید رعایت شود ، زیرا سوتین ها مانند یک پانسمان عمل می کنند

با استفاده دائم سوتین ها می توان به قرار گیری مناسب پروتزها در مکان خود کمک نمایید ، معمولا سوتین های طبی را باید تا ۴ هفته به شکل شبانه روز استفاده نمایید .

جراح سینه است که تعیین می کند که تا چه مدت باید از سوتین طبی استفاده نمایید .

برخی از خدمات دکتر نصیری

شما عزیزان جهت مشاهده نمونه کارها می توانید به شبکه های اجتماعی ما نیز مراجعه نمایید

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم.

پاسخ

13 − 6 =