ناگفته های پروتز سینه

 

ناگفته های پروتز سینه

سوالات بسیاری در پروتز سینه وجود دارد که ممکن است تاکنون پاسخ های متفاوتی برای آن ها ممکن است دریافت کرده باشید . در این مطلب برخی از این موراد به طور کامل توضیح  داده می شود .

ناگفته های پروتز سینه

ناگفته های پروتز سینه

شایع ترین مسائل در پروتز سینه

چهار مورد اساسی که موجب سوء تفاهم در جراحی پروتز سینه شده اند شامل :

استفاده از سایز دلخواه در پروتز سینه

سایز پروتز سینه را نمی توان به دلخواه انتخاب نمود، هر سینه حد و اندازه مشخصی دارد و جراح سینه نمی توان بیشتر از قطر سینه مراجعه کننده، پروتز را انتخاب نماید . در صورت عدم دقت در انتخاب پروتز سینه باعث ایجاد مشکلات فراوان در آینده می شود . شایان ذکر است که این مشکلات در بسیاری از مواقع جبران پذیر نمی باشد .

بنابراین بهتر است در انتخاب اندازه پروتز سینه، توقع غیر منطقی نداشته باشید و انتخاب نوع مناسب را بر عهده جراح سینه خود قرار دهید .

در ویدئو زیر صحبت های بیمار یک ماه بعد از جراحی پروتز سینه را مشاهده نمایید .

ماندگاری پروتز سینه

پروتز سینه هیچ طول عمر مشخصی ندارد، حتما برای شما هم شنیده اید که پروتز سینه ۵ الی ۱۰ سال ماندگاری دارد . اما بسیاری از افراد بیش از این سن و برخی دیگر کمتر از این نیاز به جراحی داشته اند . بعد از پروتز سینه، هر زمان نیاز به انجام جراحی زیبایی باشد، این روش استفاده می شود.

 

شایان ذکر است که جراح پروتز سینه تاثیر بسیاری در تمام موراد این جراحی دارد . بنابراین در انتخاب دکتر پستان خود نهایت دقت را داشته باشید .

راه های ابتاطس با دکتر احمدرضا نصیری

شماره تماس : ۲۶۶۵۵۸۴۳

پیج اینستاگرام دکتر احمدرضا نصیری

عمل پروتز سینه

عمل پروتز سینه

پروتز سینه وشیردهی

یکی از موارد مهمی که در پروتز سینه مطرح می شود، شیردهی و انجام پروتز سینه است . شایان ذکر است که شیردهی و پروتز سینه هیچ تداخلی با یکدیگر ندارند . در طی جراحی هیچ چاقوی به مجاری شیر وارد نمی شود بنابراین مشکلی ندارد .

پروتز سینه و سرطان

با تحقیقات صورت گرفته هیچ نظر علمی برای ایجاد سرطان سینه بعد از پروتز تا کنون مشاهده نشده است . بنابراین دغدغه ای در این زمینه نداشته باشید .

باورهای غلط در پروتز سینه

تعویض پروتز سینه

با پروتز هایی که امروز مورد استفاده قرار می گیرد، ثابت شده است که نیاز به تعویض ندارد و مانند پروتز ها نسل قبل نمی باشد که بعد از ۵ سال نیاز به تعویض داشته باشند. در صورتی که طی شرایطی بیمار نیاز به تعویض و یا جراحی داشته باشد این اتفاق رخ می دهد .

سولاریوم و پروتز سینه

گاهی مردم گمان می کنند که بعد از پروتز سینه می توانند از سولاریوم استفاده کنند . اما این باور غلط است و بهتر است به هیچ عنوان در معرض نور آفتاب و سولاریوم قرار نگیرند .

درد بعد از پروتز سینه

درد بعد از هر جراحی ممکن است ایجاد شود . جراحی پروتز سینه از این مورد استثنا نمی باشد . شدت درد بستگی میزان تحمل آن دارد . البته تا حدی می توان از شدت آن کاهش داد .

پاسخ

9 + 4 =