مراحل لیفت سینه

مراحل لیفت سینه

لیفت سینه یکی از جراحی های می باشد که به درمان افتادگی سینه کمک شایانی کرده است ، در این مقاله به بیان اینکه جراح لیفت سینه را چگونه انجام می دهد ، می پردازیم و اینکه لیفت سینه دارای چه مراحلی است را بیان می کنیم تا بیشتر با این جراحی آشنا شوید .

مراحل لیفت سینه

مراحل لیفت سینه

  • بیهوشی

برای تمامی جراحی های زیبایی سینه نیاز به بی هوشی است ، متخصص بی هوشی زیر نظر جراح بیهوشی را انجام می دهد ، جراحی لیفت سینه را با تزریق وریدی انجام می دهند .

  • انسزیون ها

برای انجام انسزیون ها سه راه کار وجود دارد :

برش هاله نوک سینه به سمت کریز سینه

برش اطراف هاله تیره نوک سینه

از قسمت نوک سینه به سمت کریز سینه به شکل عمودی برش ایجاد کردن ، و در ادامه کریز برش افقی ایجاد می نمایند .

فرم دهی سینه

پس از انسزیون ، لیفت سینه که همان بالا کشیدن سینه به سمت بالا می باشد را جراح انجام می دهد ، در این مرحله جراح سینه نوک سینه و هاله تیره نوک سینه را به سمت بالاتر و جای اصلی آن قرار می دهند .

اگر جراح بخواهد پوست اضافه را بردارد و حالت ارتجاعی  را جبران نماید ، نیاز به انجام برش کوچک می باشد.

بستن هاله نوک سینه

پس از اینکه ترمیم سینه و فرم دهی به آن انجام شد ، انسزیون را که باقی مانده است را می بندند ، لازم به ذکر است تمام برش های زمان لیفت سینه از بین می رود .

بانداژ

پس از اینکه مراحل لیفت سینه به اتمام رسید ، جراح بانداژ و پانسمان سینه ها را انجام می دهد ، جراح معمولا پس از لیفت سینه  توصیه می کند که سوتین های طبی را شخص استفاده نماید ، بانداژهای الاستیک را جراح زیبایی سینه معمولا پس از لیفت سینه انجام می دهد

شخص پس از اینکه جراحی لیفت سینه را انجام داد ، می تواند نتایج را ملاحظه نماید ، اما برخی عوارض جانبی را شخص همچنان پس از لیفت سینه دارد ، علائمی نظیر کبودی و تورم پس از لیفت سینه امری عادی می باشد .

برخی از خدمات دکتر نصیری

پاسخ

یازده + شانزده =

Call Now Button