لاغری با لیپوماتیک

لاغری با لیپوماتیک

یکی از دستگاه های پیشرفته برای لاغری و کاهش وزن سریع، دستگاه لیپوماتیک است . به دلیل نتیج های بسیار عالی از این روش جزء محبوب ترین روش ها و همچنین پر استفاده ترین روش ها برای لاغری موضعی در کمترین زمان به شمار می آید .

لاغری با لیپوماتیک

لاغری با لیپوماتیک

لاغری موضعی

اضافه وزن علاوه بر ایجاد ظاهر نامناسب برای افراد، منجر به کاهش اعتماد بنفس، ابتلا به بیماری و … می شود . داشتن اندام زیبا نیاز به رژیم غذایی دائم و ورزش های مرتب و با برنامه می باشد . اما برای رهایی از چربی ها با این روش ها باید مدت زیبایی در انتظار ماند . لاغری موضعی به کمک این دسته از افراد آمده و با روش های مختلف از جمله لیپوماتیک شکم می توان در سریعترین زمان ممکن به اندام مورد نظر دست یافت .

لیپوماتیک

لیپوماتیک و از بین بردن چربی های اضافه یکی از راهکارهای مهم در دنیای امروز می باشد . با این روش می توان چربی های اضافه  در شکم، پهلو، بازو، ران، پشت سینه، کمر و یا حتی غبغب را از بین برد .

استفاده از لیپوماتیک نیاز به بیهوشی عمومی ندارد و با بی حسی موضعی می توان استفاده نمود . این روش لاغری تنها در یک جلسه انجام می شود .

مزایای لاغری با لیپومایتک

جالب است در رابطه با مزایای لیپوماتیک شکم بدانید :

مناسب ترین روش روز دنیا برای از بین بردن چربی می باشد .

دوره نقاهت این روش بسیار کم می باشد .

مدت زمان انجام عمل لیوماتیک شکم بسیار کم است .

در این روش همزمان با لاغری پوست نیز صاف می شود .

کبودی در این روش نسبت به سایر روش ها بسیار کمتر می باشد .

چربی بعد از انجام لیپوماتیک سالم می باشند و می توان از آن برای فرم دهی سایر قسمت ها استفاده نمود .

چربی های خارج شده در این روش مناسب  برای پروتز سینه و پروتز باسن می باشند .

آیا امکان بازگشت چربی ها وجود دارد ؟

چربی ها از بددن خارج می شود و به صورت فشرده شده در بدن قرار نمی گیرد . بنابراین امکان بازگشت این چربی ها وجود ندارد . اما مانند سایر افراد اگر رژیم غذایی مناسب نداشته باشید و غذاهای پر کالری مصرف نمایید مجدد امکان قرارگیری چربی در این قسمت ها وجود دارد .  رژیم غذایی مناسب و برنامه ورزشی می تواند منجر به ماندگاری آن شوند .

افتادگی پوست بعد از لیپوماتیک

افتادگی پوست یکی از مشکلات مهم کاندیدای لیپوماتیک می باشد . لازم به ذکر است که اگر افتادگی بسیاری در پوست نواحی مورد نظر وجود داشته باشد، جراح می تواند از روش های ترکیبی مانند لیفت اقدام به رفع این مشکلات نماید . درصورتی که قبل از لیپوماتیک افتادگی پوست وجود نداشته باشد، با بستن گن بعد از لیپوماتیک از افتادگی احتمالی پوست جلوگیری می شود .

هزینه لیپوماتیک

هزینه انجام لیپوماتیک به عوامل مختلفی از جمله میزان چربلی انباشه شده، ناحیه مورد نظر، دستمزد جراح و … بستگی دارد که بعد از بررسی شرلیط شما در همان جلسه مشاوره اطلاع داده می شود .

جهت دریافت مشاوره از دکتر احمدرضا نصیری، جراح سینه می توانید با شماره ۲۶۶۵۵۸۴۳ تماس تماس حاصل نمایید .

پیج اینستاگرام دکتر احمدرضا نصیری

نتیجه گیری

یکی از روش های پر استفاده در کاهش وزن سریع و دستیابی به اندام رویایی، استفاده از لیپوماتیک می باشد . این روش باید توسط یک پزشک حاذق انجام شود تا مشکلات و عوارض احتمالی به صفر برسد . زیبایی اندام شما بعد از لیپوماتیک به مراقبت های خود شما بستگی دارد . با رعایت رژیم غذایی و ورزش می توانید این ئنتیجه را دائمی به همراه داشته باشید .

 

 

پاسخ

14 − 5 =

Call Now Button