سوالات متداول جراحی لیفت سینه

۱-سوالات متداول جراحی لیفت سینه

تفاوت مهم میان لیفت سینه و پروتز سینه چیست ؟ آیا می توان به طور همزمان از لیفت سینه و پروتز سینه استفاده نمود ؟ امکان شیردهی بعد از لیفت سینه به چه صورت می باشد ؟ و … سوالات متداول جراحی لیفت سینه می باشد که برای اکثر بانوان پیش می آید . در این مقاله می خواهیم به تمام سوالات در جراحی لیفت سینه را پاسخ دهیم .

سوالات متداول جراحی لیفت سینه

سوالات متداول جراحی لیفت سینه

۱-چه تفاوتی میان لیفت سینه و پروتز سینه وجود دارد؟

هدف از جراحی پروتز سینه، افزایش حجم و بزرگ شدن سینه می باشد. اما هدف از لیفت سینه ، بالا کشیدن پوست شل و افتاده سینه. حال می خواهید سینه بزرگ تری داشته باشید، و یا از افتادگی سینه هایتان ناراضی هستید؟ این تصمیم بر عهده شما و جراح می باشد.

۲-آیا امکان انجام حراحی لیفت سینه و پروتز سینه به طور همزمان با هم وجود دارد؟

بله، انجام این دو جراحی همزمان با هم مقدور می باشد.

۳-اقدامات قبل از جراحی لیفت سینه چیست ؟

دکتر نصیری قبل از جراحی لیفت سینه توصیه می کند ارزیابی و آزمایش توسط متخصصص انجام شود . از مامو گرافی استفاده شود ، همچنین در صورت استفاده ازسیگار بهتر است که مصرف آن قطع شود .

برای جراحی لیفت سینه باید حتما به جراح سینه خوب مراجعه نمایید . در این صورت مشکلاتی که به دلیل خطای پزشک ممکن است ایجاد شود بسیار کاهش می یابد و با اطمینان بیشتری می توانید این جراحی را انجام دهید .

دکتر احمدرضا نصیری یکی از بهترین جراح سینه تهران می باشد برای دریافت مشاوره از دکتر نصیری با شماره ۲۲۵۵۹۰۲۴ تماس حاصل نمایید . همچنین می توانید برای مشاهده نمونه کارهای دکتر نصیری با پیج اینستاگرام دکتر همراه باشید .

۴-آیا امکان شیردهی بعد از لیفت سینه وجود دارد؟

از آن جایی که در لیفت سینه، نوک سینه برداشته می شود و مجدد پیوند زده می شود، مادر برای شیر دادن با مشکل رو به رو خواهد شد .

۵-آیا لیفت سینه باید به بعد از بارداری موکول شود؟

اگر خانمی قصد بارداری دارد، بهتر است این جراحی را به بعد از زایمان موکول کند، زیرا در دوران بارداری فرم سینه تغییر می کند و این تغییرات قابل پیش بینی نیستند. اما هیچ گونه منعی برای انجام جراحی لیفت سینه بعد از بارداری وجود ندارد .

۶-آیا در جراحی لیفت سینه اندازه سینه نیز تغییر خواهد نمود ؟

خیر ، در انجام جراحی لیفت سینه هدف تغییر اندازه سینه نمی باشد ولی به دلیل تغییر فرم سینه ممکن است کمی کوچک تر به نظر برسی . بنابراین در صورتی که تمایل به تغییر اندازه سینه دارید  بهتر است از جراحی لیفت سینه استفاده نکنید .

۷-دوره نقاهت جراحی لیفت سینه به چه صورت می باشد؟

بسته به میزان پوستی که در این جراحی برداشته می شود، دوره نقاهت از دو روز تا دو هفته متغیر می باشد.

انجام فعالیت های شدید و یا بلند کردن اجسام سنگین، به مدت ۱۴ روز ممنوع می باشد.

بسته به میزان سنگینی عمل، زمان مناسب شروع فعالیت کاری از سوی جراح تعیین می گردد.

داروهای مسکن جهت تسکین درد برای فرد در نظر گرفته می شود.

التهاب و تورم سینه، چند روز بعد از جراحی برطرف خواهد شد.

۸-ماندگاری جراحی لیفت سینه چقدر می باشد؟

ماندگاری و نتیجه جراحی لیفت سینه، به شرایط بدنی بیمار بستگی دارد. ممکن است این جراحی سال ها دوام و ماندگاری داشته باشد، اما گاهی برخی عوامل از جمله، چاق و لاغر شدن، بارداری، و یا حتی نیروی جاذبه بر نتیجه جراحی تاثیر می گذارد، و موجب افتادگی مجدد بافت سینه خواهند شد.

۹-آیا بعد از جراحی لیفت سینه، زخم و اسکار باقی می ماند؟

نمی توانیم بگوییم که بعد از جراحی، هیچ گونه زخم و اسکاری باقی نمی ماند. هر زمان که زخم و برشی بر روی بدن ایجاد شود، قطعا شاهد اسکار بعد از آن نیز خواهیم بود. اما برش ها در لیفت سینه ، در قسمت هایی زده می شوند که کمتر قبل رویت هستند.

۱۰چه مدت نیاز می باشد تا نتایج لیفت سینه نمایان شود ؟

این نتیجه برای افراد مختلفت ممکن است متفاوت باشد . به عنوان مثال برخی افراد بعد از جراحی ممکن است نتیجه را مشاهده نمایند و برخی دیگر نیز بعد از گذشت چند ماه می توانند تغییرات را احساس کنند .

۱۱-عوامل تاثیر گذار در جراحی لیفت سینه ؟

برخی موارد مانند اندازه ، شکل سینه و نوک سینه ، نوع پوست سینه ، میزان پوسن=ت اضافه سینه و میزان افتادگی در سینه در لیفت سینه تاثیر بسیاری دارد .

برخی از خدمات دکتر نصیری

پاسخ

3 × 5 =

Call Now Button