دکتر پستان

دکتر پستان

سرطان پستان متاسفانه در میان بانوان یکی از شایع ترین بیماری ها می باشد ، این بیماری اگر سریعا تشخیص داده نشود سبب می شود که بانوان طی جراحی سینه بخشی یا تمام پستان خود را بردارند ، اما اگر به موقع این بیماری تشخیص داده شود می توان به آسانی درمان سرطان سینه را انجام داد .

در برخی از مواقع جراح سینه ممکن است که بخشی از سینه را بردارد ، در برخی از مواقع برداشت کل سینه را باید انجام داد تا درمان سرطان سینه را بتوان انجام داد .

دکتر پستان

دکتر پستان درمان سرطان سینه را بسته به میزان پیشرفت بیماری متفاوت در نظر می گیرد ، درمان سرطان سینه را می توان به شکل دارو درمانی انجام داد ، این در حالی است که در برخی دیگر از اشخاص با انجام ماموگرافی و داپلر پستان و یا بیوپسی پستان نوع درمان سرطان سینه مشخص می گردد .

دارو درمان سرطان سینه

زمانی که برای درمان سرطان سینه شخص از دارو درمانی استفاده می شود ، ممکن است از شیمی درمانی ، آنتی بادی مونوکلونال یا بلوک هورمونی استفاده شود .

دکتر احمد رضا نصیری جراح سینه  در زمینه درمان سرطان سینه ، جراحی زیبایی سینه و درمان بیماریهای پستان بسیار موفق عمل کرده اند .

درمان سرطان سینه به روش های مختلفی قابل انجام است که در مقاله درمان سرطان سینه به شکل کامل به بیان این موضوع پرداخته ایم .

دکتر احمدرضا نصیری جراح سینه بیان می کنند که تمامی مدارک پزشکی ، آزمایشات و عکس های را که جهت سرطان سینه تهیه کرده اید ، زمانی که به پزشک مراجعه می نماید با خود  همراه داشته باشید و در جلسات مشاوره در خصوص اینکه سابقه این بیماری در اقوام درجه یک شما وجود دارد یا خیر را نیز بیان کنید .

برخی از خدمات دکتر نصیری

شما عزیزان جهت مشاهده نمونه کارها می توانید به شبکه های اجتماعی ما نیز مراجعه نمایید

پاسخ

نوزده + 6 =

Call Now Button