تکنیک های جراحی سینه

تکنیک های جراحی سینه

یکی از جراحی های زیبایی شایع بین خانم ها استفاده از جراحی زیبایی سینه می باشد . در این روش جراحی بیمار می تواند از روش انجام آن اطلاع کامل داشته باشد . یکی از سوالات بسیار شایع در بین مراجعه کنندگان در زمینه تکنیک های جراحی سینه می باشد .

تکنیک های جراحی سینه

تکنیک های جراحی سینه

تکنیک های جراحی سینه

برای انجام جراحی سینه، تکنیک ها با توجه هر مراجعه کنند ممکن است متفاوت باشد . یکی از مواردی که در هر جراحی متفاوت است، محل قرار گیری برش در سینه می باشد. در جراحی زیبایی سینه برش ها در قسمت های مختلفی ممکن است ایجاد شود . از جمله این قسمت ها می توان به انجام برش زیر چین سینه که متداولترین برش در جراحی سینه می باشد، برش در هاله ی سینه و همچنین برش زیر بغل اشاره نمود .

انتخاب محل برش سینه توسط جراح سینه صورت می گیرد. جراح سینه بهترین روش را با توجه به نوع جراحی، سایز سینه و سایر موارد بررسی می کند .

برای انجام هرگونه جراحی زیبایی سینه بهتر است به یک جراح سینه خوب مراجعه کرده تا بهترین نتیجه را از این جراحی دریافت کنید . جراح سینه بیشترین تاثیر را در کاهش عوارض بعد از جراحی و همچنین نتیجه حاصل بعد از جراحی دارد.

جهت دریافت مشاوره از دکتر احمدرضا نصیری، جراح سینه می توانید با شماره ۲۶۶۵۵۸۴۳ تماس تماس حاصل نمایید .

پیج اینستاگرام دکتر احمدرضا نصیری

برخی روش های جراحی زیبایی سینه

پروتز سینه

یکی از رایج ترین جراحی های زیبایی سینه، انجام پروتز سینه می باشد . این جراحی تحت بیهوشی عمومی انجام می شود . از پروتز سینه علاوه بر زیبایی در زمینه ترمیم سینه بعد از سرطان سینه نیز استفاده می شود . افرادی که به دلیل بیماری سرطان سینه ناچار به تخلیه سینه شده اند به راحتی با پروتز سینه می توانند این مشکل را برطرف نمایند .

اصولا افرادی که دارای سینه های کوچکی هستند، به علت چاق و لاغر شدن و یا شیردهی حجم سینه در آن ها کاهش پیدا کرده، کاندید مناسبی برای این جراحی می باشند .

جنس پروتز سینه در این جراحی اصولا  از سیلیکون هستند، که در اندازه های متفاوت وجود دارند، اندازه پروتز سینه نیز با توجه به درخواست مراجعه کننده و همچنین شرایط آن انتخاب می شود .

لیفت سینه

لیفت سینه از جمله جراحی های زیبایی به شمار می آید که در یک دهه اخیر بسیار پیشرفت کرده . مشکلاتی همچون کاهش وزن سریع با رژیم های نامناسب، شیردهی بعد از زایمان و … باعث افتادگی و بد فرمی در سینه افراد می شود . با استفاده از لیفت سینه می توان این مشکل را برطرف نمود .

افرادی که هم دچار کاهش حجم در سینه ها شده و هم افتادگی در سینه خود دارند می توانند لیف و پروتز سینه را به طور همزمان انجام دهند .

نتیجه گیری

با توجه به نوع جراحی زیبایی سینه، تکنیک جراحی زیبایی ممکن است در هر فرد متفاوت باشد . این تکنیک توسط جراح انتخاب می شود. برای دریافت نتیجه مناسب از جراحی سینه نیز  بهتر شناخت کافی از جراح خود داشته باشید.

 

پاسخ

دو × یک =