بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران

بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران

لیپوماتیک، یک روش مناسب برای رفع سریع چربی های اضافه در بدن می باشد. امروزه با کاهش تحرک مردم در طی روش شاهد افزایش وزن بسیاری از افراد جامعه می باشیم . کاهش وزن با استفاده از رژیم های غذایی و ورزش های منظم از زمان قدیم تا کنون بوده، اما این روش ها نیاز به صرف زمان زیادی دارند. گاهی با توجه به فعالیت های برخی از افراد امکان انجام ورزش های طولانی و منظم و یا استفاده از رژیم های غذایی سخت وجود ندارد. در این صورت روش های بی خطر در زمان کوتاه می تواند آرزوی این افراد را به حقیقت تبدیل کند. اما برای انجام این کار باید به دنبال بهترین دکتر لیپوماتیک باشید .

بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران

بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران

مراحل انجام لیپوماتیک

لیپوماتیک یک روش زیبایی برای رفع چربی های اضافه در بدن می شود. این روش  با بی حسی موضعی صورت می گیرد و تنها در یک جلسه چربی های اضافه به طور کامل برداشته می شوند. در طی این جراحی برش های کوچکی در قسمت مورد نظر ایجاد می شود و سپس کانول از طریق این برش ها وارد بدن مراجعه کننده می شود. با ایجاد حرکت رفت و برگشتی، چربی ها شکسته شده و این حرکات منجر به از دست رفتن چربی می گردد.

انتخاب دکتر خوب برای لیپوماتیک

به دلیل نتایج بسیار خوبی که از این روش ایجاد شده و همچنین عدم وجود عوارض جانبی، به عنوان یک روش بسیار مناسب برای برای لاغری موضعی به کار می رود. لاغری با لیپوماتیک در صورتی که توسط یک پزشک ماهر و با تجربه بالا صورت گیرد و مراقبت های بعد از آن را به خوبی رعایت کنید، جزء بهترین روش های برای لاغری به شمار می آید . بنابراین بدون هیچگونه استرس و نگرانی با تحقیق درست در زمینه پزشک خود، اقدام به انجام این کار کنید .

را های ارتباطی با  دکتر احمدرضا نصیری

شماره تماس : ۲۶۶۵۵۸۴۳

پیج اینستاگرام دکتر احمدرضا نصیری

در چه نواحی می توان از لیپوماتیک استفاده نمود ؟

اصولا اکثر نواحی که چربی اضافه دارند از جمله لیپوماتیک شکم، پهلو، راه، بازو، غبغب، پشت سینه، کمر را می توان با استفاده از روش لاغری لیپوماتیک برطرف نمود .

مراقبت های بعد از لیپوماتیک

اصولا بعد از انجام لیپوماتیک یک لیست از فعالیت هایی که باید انجام دهید و یا کارهایی که نباید تا مدتی انجام دهید به شما داده می شود. بهتر است به طور کامل آن ها رعایت کنید تا مشکلی برای شما ایجاد نشود. برخی از این موارد شامل :

استفاده از گن مخصوص تا چند ماه

بهتر است تا چند هفته از انجام ورزش های سنگین خودداری کنید .

استعمال دخانیات و مشروبات الکلی تا چند هفته بعد از جراحی ممنوع می باشد.

بعد از انجام لیپوماتیک نباید رانندگی کنید، بنابراین با یک همراه برای انجام این کار مراجعه کنید .

دارو های تجویز شده توسط پزشک را به موقع مصرف کنید.

درصورت ایجاد تورم و قرمزی بعد از چند روز به پزشک خود اطلاع دهید.

افتادگی پوست بعد از لیپوماتیک

یکی از نگرانی های مراجعه کنندگان در زمینه افتادگی پوست بعد از انجام لیپوماتیک می باشد، در این زمینه باید گفت که اگر پوست قبل از لیپوماتیک دچار افتادگی باشد، بنابراین باید از روش های ترکیبی همچون ابدومینوپلاستی استفاده نمود . اما اگر پوست دچار افتادگی نباشد، بعد از انجام لیپوماتیک به دلیل خاصیت کشسانی پوست این مشکل به مرور حل می شود و جای هیچگونه نگرانی نمی باشد.

هزینه انجام لیپوماتیک به چه عواملی بستگی دارد؟

همانند سایر جراحی های زیبایی، هزینه این جراحی به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله :

دستمزد جراح زیبایی شما

هزینه کلینیک

میزان چربی انباشته شده

محل مورد نظر برای برداشت چربی

نتیجه گیری

افراد بسیاری روزانه به انجام این جراحی زیبایی می پردازند و در دنیا طرفداران بسیاری دارد. اما باید دقت داشته باشید که انتخاب بهترین دکتر لیپوماتیک از اهمیت بالایی برخوردار است . بنابراین نهایت دقت و وسواس را داشته باشید و نمونه کار های بسیاری از پزشک خود ملاحظه نمایید تا بدون هیچگونه ترس و نگرانی به انجام این کار بپردازید .

پاسخ

سه × یک =