بهترین جراح لیپوساکشن

بهترین جراح لیپوساکشن

با توجه به افزایش تقاضا افراد برای جراحی زیبایی شکم، لیپوساکشن نیز یکی از روش های مناسب جهت کم کردن حجم چربی در بدن به شمار می آید . در این مطب توضیحاتی در زمینه جراحی لیپوساکشن بیان می شود .

بهترین جراح لیپوساکشن

مشاوره قبل از جراحی لیپوساکشن

قبل از عمل ، با جراح خود صحبت کنید که از عمل جراحی چه انتظاری دارید. جراح شما تاریخچه پزشکی شما را مرور می کند ، و در مورد هرگونه شرایط پزشکی که ممکن است داشته باشید و هر نوع دارو ، مکمل یا گیاهانی که ممکن است مصرف کنید سؤال می کند.

جراح شما توصیه می کند حداقل سه هفته قبل از عمل ، از مصرف برخی داروهای خاص مانند رقیق کننده خون جلوگیری کنید. همچنین ممکن است لازم باشد قبل از عمل آزمایش های خاصی انجام دهید.

اگر رویه شما نیاز به از بین بردن مقدار کمی چربی دارد ، جراحی ممکن است در یک مطب انجام شود. اگر مقدار زیادی چربی برداشته شود – یا اگر می خواهید روش های دیگری را همزمان انجام دهید – ممکن است این عمل جراحی در بیمارستانی انجام شود که به دنبال آن یک شب ماندگار باشد. در هر صورت ، شخصی را ترتیب دهید که شما را به خانه بکشاند و حداقل شب اول بعد از عمل ، در کنار شما بماند.

خطرات جراحی لیپوساکشن

مانند هر عمل جراحی اصلی ، لیپوساکشن خطراتی مانند خونریزی و واکنش به بیهوشی را به همراه دارد. عوارض احتمالی مخصوص لیپوساکشن شامل موارد زیر است:

    بی نظمی های کانتور. به دلیل از بین بردن چربی ناهموار ، الاستیسیته ضعیف پوست و بهبودی غیرمعمول ، ممکن است پوست شما برآمدگی ، موج دار یا پژمرده به نظر برسد. این تغییرات ممکن است دائمی باشد. آسیب در زیر پوست از لوله نازک (کانول) که در هنگام لیپوساکشن استفاده می شود ، ممکن است لکه ای دائمی به پوست ببخشد.

عفونت های پوستی نادر است اما ممکن است. یک عفونت شدید پوستی ممکن است تهدید کننده زندگی باشد.

اگر جراح روی سطوح بزرگتری از بدن شما کار کند یا چندین عمل را طی همان عمل انجام دهد ، خطر عوارض افزایش می یابد. در مورد چگونگی اعمال این خطرات برای شما با جراح خود صحبت کنید.

نکات مهم قبل از عمل لیپوساکشن

قبل از عمل لیپوساکشن ، جراح ممکن است دایره ها و خطوطی را در قسمت هایی از بدن شما نشان دهد که باید معالجه شود. همچنین ممکن است عکس هایی گرفته شود که بتوان قبل و بعد از تصاویر مقایسه کرد.

نحوه انجام لیپوساکشن شما بستگی به تکنیک خاصی دارد که استفاده می شود. جراح شما بر اساس اهداف درمانی ، ناحیه ای از بدن شما برای معالجه و اینکه آیا در گذشته روشهای دیگری برای لیپوساکشن انجام داده اید ، روش مناسب را انتخاب می کند.

مراحل جراحی لیپوساکشن

ابتدا جراح برش های کوچکی را در پوست شما ایجاد کرده و یک لوله نازک به نام کانول در زیر پوست شما وارد می کند. کانول به خلاء وصل شده است که چربی و مایعات بدن شما را مکش می کند.

برخی از روش های لیپوساکشن ممکن است فقط به بی حسی موضعی یا منطقه ای نیاز داشته باشند – بیهوشی محدود به یک قسمت خاص از بدن شما. سایر روشها ممکن است نیاز به بیهوشی عمومی داشته باشد ، که باعث می شود حالت موقت بیهوش شود.

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با دکتر احمدرضا نصیری فلوشیپ جراحی سرطان سینه شماره تماس : ۲۶۶۵۵۸۴۳ تماس بگیرد . یا به آدرس پیج اینستاگرام دکتر احمدرضا نصیری مراجعه کنید .

تیم جراحی در طول عمل ، ضربان قلب ، فشار خون و میزان اکسیژن خون شما را تحت نظر خواهد گرفت. اگر بیهوشی موضعی به شما داده شد و در طی عمل احساس درد کردید ، به جراح خود بگویید. داروها یا حرکات ممکن است نیاز به تنظیم داشته باشند.

بسته به میزان از بین بردن چربی این روش ممکن است تا چند ساعت ادامه یابد.

اگر بیهوشی عمومی داشته باشید ، شما معمولاً چند ساعت را در بیمارستان یا کلینیک می گذرانید تا پرسنل پزشکی بتوانند بر بهبودی شما نظارت کنند. اگر در بیمارستان هستید ، ممکن است یک شب بمانید تا مطمئن شوید که از کمبود مایعات کم خون نیستید و در شوک نیستید.

نکات بعد از عمل لیپوساکشن

بعد از انجام عمل ، درد ، تورم و کبودی را پیش بینی کنید. جراح شما ممکن است برای کمک به کنترل درد و آنتی بیوتیک ها ، داروهایی را برای کاهش خطر عفونت تجویز کند.

بعد از عمل ، جراح ممکن است برش های شما را باز کند و زهکشی های موقت را برای ارتقاء تخلیه مایعات قرار دهد. معمولاً برای چند هفته باید لباس های فشرده سازی تنگ ، که به کاهش تورم کمک می کند ، بپوشید.

ممکن است لازم باشد چند روز قبل از بازگشت به محل کار و چند هفته صبر کنید تا از سرگیری فعالیتهای عادی خود – از جمله ورزش – ادامه دهید.

در این مدت ، برخی از بی نظمی های کانتور را پیش بینی کنید زیرا چربی های باقی مانده در جای خود قرار می گیرند.

سایر مطالب

جراحی پروتز سینه

بهترین درمان برای سرطان سینه

مراحل لیفت سینه

درمان سرطان سینه

لاغری با لیپوماتیک

پاسخ

دو + شش =

Call Now Button