بهترین جراح سینه در تهران

بهترین جراح سینه در تهران

بهترین جراح سینه در تهران کیست ؟ همیشه این سوال بیان می شود که بهترین جراح سینه در تهران کیست ؟ در این مقاله به بیان خصوصیات بهترین جراح سینه می پردازیم و اینکه بهترین جراح سینه باید چه ویژگی های باید داشته باشد ،نکاتی در خصوص پروتز سینه را نیز بیان می کنیم .

بهترین جراح سینه در تهران

یکی از نکاتی که بسیار اهمیت دارد و باید بیماران قبل از انجام جراحی زیبایی سینه به آن توجه کافی را داشته باشند این است که جراح سینه ای را انتخاب نمایند که علاوه بر داشتن تخصص و تبحر در زمینه جراحی سینه باید با تکنیک های روز دنیا را بداند و آنها را به کار بگیرد ، جراح سینه باید تمام تلاش خود را نماید که بهترین راه حل را به کار بگیرد تا سلامتی بیمار حفظ گردد و بیمار پس از عمل نهایت رضایت را داشته باشد .

جراحی زیبایی سینه

جراحی زیبایی سینه با روش های مختلفی انجام می شود ، پروتز سینه یکی از این روش ها می باشد که جراح باید با دقت کافی جای پروتز سینه را تعیین نماید و با آناتومی سینه کاملا آشنا باشد تا در زمان جایگزاری پروتز سینه در پشت بافت و عضله با مشکلی روبرو نشود .

بهترین دکتر پروتز سینه

بهترین دکتر پروتز سینه باید تمامی مراقبت های قبل از پروتز سینه و مراقبت های پس از پروتز سینه را در اختیار بیمار قرار دهد و عوارضی که ممکن است پس از پروتز ایجاد شود  را به بیمار بیان کند .

به همین دلیل است که بیان می شود قبل از پروتز سینه و یا جراحی زیبایی سینه حتما از تجربه و مهارت جراح مطمئن شوید .

دکتر نصیری جراح سینه پیش از جراحی پروتز سینه تمامی معاینه ها و بررسی های لازم را انجام می دهد و بسته به نیاز و شرایط بیمار پروتز را انتخاب می کند .

شما قبل از جراحی زیبایی سینه بهتر است که نمونه کارهای جراح سینه را مشاهده نمایید ، دکتر احمدرضا نصیری جراح سینه با روش های روز دنیا جراحی زیبایی سینه را انجام می دهند ، ایشان از پروتزها و برش های مختلفی استفاده می کنند تا جراحی زیبایی سینه به بهترین شکل ظاهر شود .

برش های سینه چگونه باشد و اینکه چه پروتزی برای بیمار تعیین می شود را د کتر احمدرضا نصیری به بیماران بیان می کند و براساس بافت سینه و انتظارات بیمار بهترین پروتز سینه را برای بیمار انتخاب می نماید .

شرایط انجام پروتز سینه

اولین نکته ای را که باید در نظر گرفت این است که بانوان و دختران حتما سن ۱۸ سال تمام را داشته باشند ، بنابراین حداق سن پروتز ۱۸ سال تمام است ، بانوانی که از سینه های خود احساس نارضایتی دارند و یا کاهش وزن شدیدی داشته اند که سبب کاهش سایز سینه آنها شده است بهترین کاندید جهت پروتز سینه هستند .

پروتز سینه را جراح بسته به اینکه شخص چه وضعیت بدنی دارد و چه انتظاراتی از پروتز سینه دارد ، تعیین می کند که از کدام پروتز استفاده شود .

 بهترین مارک پروتز سینه

پروتز سینه در مرحله اول انتخاب یک جراح سینه متبحر است که دارای تخصص و تبحر باشد و علاوه بر آن در این زمینه دانش نیز داشته باشد ، دکتر احمدرضا نصیری جراح سینه بهترین مارک پروتز سینه را برای بیماران خود انتخاب می نمایند ، که پس از جراحی زیبای سینه شخص نهایت رضایت را ازجراحی داشته باشد .

در برخی از کشورها که توانایی علمی بالایی در تولید پروتز وایمپلنت دارند ، سعی می نمایند که پروتز های را تولید نمایند که از نظر توانایی و تکنولوژی توانایی بالایی داشته باشد و علاوه بر آن استحکام و ماندگاری بالایی داشته باشد .

در ذیل به بیان برخی از بهترین مارک پروتز سینه می پردازیم

بهترین مارک پروتز سینه

 • منتور

پروتز سینه Mentor  را اکثر کشورها و جراح سینه به عنوان بهترین مارک پروتز سینه معرفی کرده اند ، یکی از عواملی که این پروتز را بهترین مارک می داند کیفیت بالای پروتز است ، این پروتز سینه از مواد  سیلیکونی تشکیل شده است .

بهترین جراح سینه در تهران

کشور آمریکا تولید کننده این پروتز است که از نظر زیبایی و درمانی بالاترین کیفیت را دارا می باشد .

 • سیلیمد برزیلی

یکی دیگر از بهترین مارک پروتز سینه Silimed است که دارای کیفیت بسیار عالی می باشد که این پروتز توسط کشور برزیل تولید می شود ، این کشور در ساخت این پروتز سعی می کند که با توجه به استانداردهای بین الملی و آناتومی بدن هر شخص این پروتز را تولید نماید ، بهتر است بدانید که این پروتز دارای تنوع بالایی نیز است .

بهترین جراح سینه در تهران سعی می کند که از تمامی شرایط بیمار آگاه باشد و با توجه به وضعیت بیمار و خواسته های آن بهترین پروتز را برای او برگزیند .

یکی از دلایل دیگری که بانوان خواهان  انجام پروتز سینه هستند عدم تقارن سینه ها است که با انجام پروتز سینه می توان تقارن سینه ها  را ایجاد کرد .

مراقبت های پس از جراحی زیبایی سینه

در ابتدا نیاز است که بیمار از نظر پایدار بودن علائم حیاتی پس از ریکاوری بعد از عمل مورد بررسی قرار گیرد .

شخص باید پس از عمل نحوه مراقبت از زخم ها ، نحوه مصرف داروها و مراقبت های خاص پس از جراحی سینه را از جراح زیبایی سینه خود جویا شود .

بهتر است پس از جراحی زیبایی سینه در ۲۴ ساعت اول پس از عمل شخصی به عنوان همراه و پرستار در کنار شما باشد زیرا ممکن است در ۲۴ ساعت اول احساس گیجی ، سنگینی را به علت مصرف داروهای بی هوشی داشته باشید .

رژیم غذایی را بهتر است با مصرف مایعات شروع نمایید ، نباید در هفته های اول پس از جراحی خود از غذاهای پر نمک و چرب استفاده نمایید زیرا سبب تشدید تورم ها می شود .

بامصرف زیاد مایعات از مبتلا شدن به یبوست پیشگیری نمایید ، توصیه می شود که در برنامه رژیم غذایی خود سبزیجات تازه و میوه ها را قرار دهید .

مصرف آناناس تازه به دلیل غنی بودن از ماده بروملین جهت از بین بردن تورم وکبودی ها بسیار تاثیر گذار است ، هم چنین مصرف ویتامین ث نیز توصیه می شود .

مصرف الکل سیگار و دخانیات را به مدت ۴ هفته باید قطع نمایید ، اگر این امر ممکن پذیر نیست باید مصرف آن را کاهش دهید .

از مصرف آسپیرین و داروهای مشابه باید اجتناب نمایید ، در صورتی می توانید از این داروها استفاده نمایید که پزشکتان اجازه این امر را به شما بدهد .

پوشیدن لباس های راحت که محل زخم ها بهبود یابد از پوشیدن لباس های تنگ و جذب در ماه های اول باید اجتناب نمایید .

از انجام فعالیت های سنگین ورزشی و کارهای سنگین روزانه باید اجتناب نمایید تا بهبودی حاصل یابد ، هم چنین شما عزیزان باید از بلند کردن اجسام سنگین اجتناب نمایید .

یکی از نکاتی که بیانگر بهترین جراح سینه است ، این موضوع می باشد که تمامی مراقبت های پس از جراحی زیبایی سینه را به بیماران بیان کنند .

راه های ارتباط با ما

شما عزیزان از طریق راه های ارتباط ذیل می توانید با ما در ارتباط باشید ، علاوه  بر اینکه شبکه های اجتماعی را بیان کرده ایم شما عزیزان می توانید از طریق شماره ی ذیل با ما در ارتباط باشید و تمامی سوالات خود را در خصوص جراحی زیبایی سینه بیان کنید .

بهترین جراح سینه در تهران

برخی از خدمات احمد رضا نصیری

شما عزیزان جهت مشاهده نمونه کارها می توانید به شبکه های اجتماعی ما نیز مراجعه نمایید

2 thoughts on “بهترین جراح سینه در تهران

 1. سمیرامحبی - تیر ۲۶, ۱۳۹۸ در ۸:۳۷ ب.ظ

  جناب دکترنصیری قیمتی که منشی شما بماگفتن باقیمتی که خودتون فرمودین وتمام شدباقیمتی که بعداز٣هفته اعلام کردید٧میلیون تومان اختلاف داره این مبلغ باعث ایجاداختلاف درزندگی ماشده این عرف ازهیچ حیثی موردتاییدنیست اعتبارخودتون زیرسئوال میره این بماربطی نداره چیزی که بمامربوطه به اعتباردستورات شما متحمل ضررهای زیادی درحد٤ماه حقوق من بعنوان یک کارمنداست.براحتی میفرماییدشرمنده شماره حساب بدیدمرجوع کنم.بنظرشما بعنوان یک نفربافرهنگ وپزشک پذیرفته شدنیه؟یعنی حرف خودتون را قبول ندارید یا اگرمروتزنصف قیمت میشدپول ماراپس میدادید؟

  پاسخ
  • drnasiri - تیر ۳۱, ۱۳۹۸ در ۱۰:۳۷ ق.ظ

   شماره حساب ارسال کنید تا پول شما عودت داده شود

   پاسخ

پاسخ

هفده + 10 =

Call Now Button