بزرگ کردن سینه

بزرگ کردن سینه

پروتز سینه را معمولا به منظور تغییر اندازه و شکل سینه ها  انجام می دهند ، معمولا هدف اشخاص از انجام پروتز سینه برجسته کردن سینه ها و یا افزایش سایز سینه ها می باشد .
یکی دیگر از کاربردهای پروتز سینه اصلاح نمودن عدم تقارن سینه ها می باشد ، عوامل مختلفی نظیر افزایش سن و کاهش وزن بیش از حد سبب تغییراتی در سینه ها می شود که با پروتز سینه می توان مشکلاتی که برای سینه ها در اثر عوامل مختلفی نظیر سرطان سینه ایجاد می شود را برطرف نمود و بخش هایی از سینه یا کل سینه که در اثر این بیماری از دست رفته است را اصلاح نمود و سینه ها را به شکل اولیه خود بازگرداند .

بزرگ کردن سینه
از بارزترین فواید پروتز سینه می توان به افزایش اعتماد به نفس در اشخاص اشاره کرد .

انواع پروتز سینه

  • پروتز های نمکی
  • پروتز های سیلیکونی
  • پروتزهای ژل
  • پروتزهای آب نمکی

معمولا این پروتزها مدور و گرد هستند که با آب نمک پرشده اند ، در صورتی که در اثر عوامل مختلفی این پروتزها دچار آسیب شوند به گونه ای که پاره شوند به شکل تخت و صاف در می آیند ، توصیه می شود  بیشتر اشخاصی که جوان می باشند و دارای سن ۱۸ تا ۲۰ می باشند از این پروتزها استفاده نمایند .

پروتز ژل شکل دهنده

این پروتز بسیار قدرت چسبندگی دارد و اشخاصی که می خواهند از این نوع استفاده نمایند باید سن بالای ۲۲ را داشته باشند .

بهبودی پس از پروتز سینه

پس از جراحی تا چند روز داشتن درد و تورم امر عادی است ، حتی شخص ممکن است به شکل موقت چند تغییر حسی داشته باشد اما جای نگرانی نیست زیرا پس از مدت زمان کوتاهی این مشکلات برطرف می شود ، بسته به نوع و حرفه هر شخص میزان استراحت پس از پروتز سینه متفاوت است ، در برخی از اشخاص نیاز به چند روز استراحت است این در حالی است که در برخی دیگر از اشخاص نیاز به چند هفته استراحت است .
داشتن درد تا چند هفته پس از پروتز سینه امر عادی است .

مدت زمان نیاز برای قرار دادن پروتز

پروتز را معمولا جراح یا زیر بافت سینه یا زیر عضله پکتورالیس قرار می دهند ، اما امروزه اکثر جراحان سعی می کنند پروتز را زیر عضله قرار دهند ، دکتر نصیری پس از معاینه دقیق و نیاز بیمار تعیین می کند ، که پروتز در کجا قرار گیرد

برخی از خدمات دکتر نصیری

  • پروتز سینه
  • لیفت سینه
  • جراحی سرطان سینه
  • بازسازی سینه بعد از سرطان

شما عزیزان جهت مشاهده نمونه کارها می توانید به شبکه های اجتماعی ما نیز مراجعه نمایید

 

پاسخ

دوازده + 17 =

Call Now Button