بالا بردن سینه

بالا بردن سینه

سینه های خوش فرم یکی از ویژگی مهم در زیبایی اندام بانوان به شمار می آید . اما گاهی افراد به دلیل مشکلات فراوان ممکن است دچار افتادگی در سینه های خود می شوند. به منظور بالا بردن سینه چه روش هایی می توان انجام داد ؟ آیا لیفت سینه به بالا بردن سینه کمک می کند ؟

بالا بردن سینه

بالا بردن سینه

بالا بردن سینه

افتادگی سینه ممکن است به دلایل مختلفی همچون شیردهی، کاهش وزن سریع، ورش های نامناسب و … ایجاد شود . برای افتادگی های کم می توان از ورزش کردن استفاده نمود که یک روش بسیار زمان می باشد . از دیگر روش های مناسب برای بالا بردن سینه، انجام جراحی لیفت سینه است که در سریع ترین زمان بهترین نتیجه حاصل می شود .

لیفت سینه

 یکی از روش های مناسب در بالا بردن سینه و خوش فرم کردن آن ها، انجام جراحی لیفت سینه می باشد . این جراحی که به تازگی محبوبیت بسیاری در بین افراد پیدا کرده یکی از روش های مناسب در جراحی زیبایی سینه به شمار می آید .

سن مناسب جراحی لیفت سینه

برای انجام این جراحی باید موارد مختلفی در نظر گرفته بشود . ابتدا فرد بالای ۱۸ سال باشد تا به بلوغ جسمی رسیده باشد . در زیر این سن انجام جراحی اصولا صورت نمی گیرد . ملاک دوم برای انجام جراحی لیفت سینه، بلوغ احساسی می باشد و فرد باید از لحاظ شرایط روحی دارای آمادگی کامل برای انجام این جراحی باشد .

نکات مهم قبل از جراحی لیفت سینه

در صورت مصرف هر گونه دارو، پزشک خود را آگاه نمایید تا در صورت مقایرت با جراحی اقدام به قطع و یا جایگزینی آن نماید .

استعمال دخانیات به ویژه قلیان و سیگار چند هفته قبل از جراحی ممنوع می باشد .

از یک ماه قبل از جراحی مشروبات الکلی استفاده نکنید .

بدانید که …

جراحی لیفت سینه  هیچ گونه تاثیری در افزایش سایز سینه ندارد و به منظور افزایش سایز سینه باید از عمل پروتز سینه استفاده نمود .

لیفت سینه توسط بیهوشی عمومی انجام می شود و نیاز به استراحت بعد از جراحی دارد .

انتظار معقول و واقع بینانه از جراحی خود داشته باشید .

بهترین تاثیر در نتیجه جراحی را پزشک شما دارد، بنابراین انتخاب دکتر خوب برای پروتز سینه یکی از مهم ترین نکات در این جراحی زیبایی به شمار می اید . در انتخاب جراح سینه خود نهایت دقت را داشته باشید .
جهت دریافت مشاوره از دکتر احمدرضا نصیری جراح سینه می توانید با شماره ۲۶۶۵۵۸۴۳ تماس حاصل نمایید .
پیج اینستاگرام دکتر احمدرضا نصیری

لیفت سینه یا پروتز سینه؟ کدام یک بهتر است؟

هر کدام از روش های پروتز و لیفت سینه به دلایل مختلفی ممکن است صورت گیرد . جراحی پروتز سینه به منظور افزایش حجم سینه استفاده می شود . در صورتی که هیچگونه افتادگی سینه را برطرف نمی کند . اما لیفت سینه باعث رفع افتادگی در سینه می شود .

شایان ذکر است که انجام جراحی لیفت سینه به منطور بالا بردن سینه و پروتز سینه به منظور افزایش حجم سینه می تواند با هم صورت گیرد .

پاسخ

سیزده + یازده =