انواع برش در پروتز سینه

انواع برش در پروتز سینه

پروتز سینه یک شکل سینه مصنوعی است که با استفاده از سیلیکون باعث افزایش حجم سینه می شود. اما گاهی برای بانوان سوال ایجاد می شود که محل انواع برش در پروتز سینه در چه قسمت هایی قرار دارد؟ چه کسانی کاندید پروتز سینه هستند؟

جراحی پروتز سینه

جراحی پروتز سینه

آیا پروتز سینه برای من مناسب است؟

تصمیم به استفاده از یک پروتز سینه بسیار شخصی است. این بر اساس احساسات، خواسته ها، سبک زندگی و سایر عوامل شماست. شما می توانید از پروتز سینه به منظور بازسازی سینه بع از درمان سینه و تخیلیه سینه خود استفاده کنید، همچنین از پروتز سینه برای افرادی که دارای سایز سینه کوچکی می باشند و یا به دلایلی حجم سینه خود را از دست داده اند مناسب است .

شایان ذکر است که بعد  از تصمیم برای انجام این عمل زیبایی، جراح پستان شما می گوید که نتیجه قطعی در زمینه این که این جراحی یک گزینه مناسب برای شما است یا خیر .

مراقبت های بعد از پروتز سینه

استفاده از سوتین مخصوص بعد از عمل پروتز سینه برای مدت مشخصی توسط جراح به شما اطلاع داده می شود.

گاهی ماساژ بعد از پروتز سینه نیاز می باشد.

اگر از بخیه استفاده شود که قابل جذب نیست، بعدا از مدتی نیاز به کشیدن بخیه خواهید داشت.

بعد از گذشت ۱۰ روز برای بررسی باید به پزشک خود مراجعه نمایید .

اگر تورم و. کبودی غیر طبیعی داشته و یا کبودی و تورم تا یک هفته بعد از جراحی بهبود نیافت، حتما به پزشک خود اطللاع دهید.

آیا پروتز سیتنه مانع شیردهی می شود؟

خیر، عمل پروتز سینه هیچگونه ممنوعتی با شیرردهی نداشته و به راحتی می توانید بعد از پروتز سینه، باردار شده و به کودک خود شیردهید.

را های ارتباطی با دکتر احمدرضا نصیری

شماره تماس : ۲۶۶۵۵۸۴۳

پیج اینستاگرام دکتر احمدرضا نصیری

برش در پروتز سینه

برش ها بر اساس عوامل مختلفی از جمله نظر جراح سینه ، نوع پرتز سینه ، سایز پروتز سینه  و … تعیین می شود. به طور کلی برش در دو قسمت ممکن است انجام شود، از جمله:

  • دور هاله سینه
  • زیر بغل

هزینه پروتز  سینه

هزینه پروتز سینه بر اساس نیاز های شما و نوع عمل شما تعیین می گردد . شما برای اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه پروتز سینه می توانید با شماره ۲۶۶۵۵۸۴۳ تماس حاصل نمایید.

نتیجه گیری

یکی از جراحی زیبایی سینه که مورد توجه بسیاری از بانوان قرار گرفته و نتیجه مناسبی در پی دارد، جراحی پروتز سینه می باشد . این جراحی بر اساس نظر پزشک و ویژگی های هر فرد ممکن است در برخی از موارد مانند محل برش، سایز پروتز سینه و … ممکن است متفاوت باشد. برای مشاوره بهتر است به بهترین جراح سینه مراجعه نمایید.

پاسخ

16 − هشت =

Call Now Button